Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Naslovnica arrow Svjedočanstva arrow Svjedočanstvo oslobođenja
Svjedočanstvo oslobođenja PDF Ispis E-mail

ImagePrvi susret sa živim Isusom doživjela sam još davne 2004. godine u Tolisi. Isus je liječio moje rane kroz moje suze. Fra Ivo Pavić je molio u jezicima, a ljudi su oko mene počivali u Duhu. Osjećala sam čak i strah jer nisam sve to razumjela. Isus je sve nas doticao i liječio. Poslije toga susreta osjećala sam žeđ za duhovnom literaturom, a Bog mi je nekim čudom preko dragih ljudi to sve slao i poučavao me. Molitva mi nije više prestavljala obvezu nego ljepotu susreta s mojim Bogom – kojeg sam sve više osjećala u svom srcu.


Još jedan susret u Tolisi – sa mnom su došle moje kolegice s posla. Tu ljubav koju sam tada osjetila prema njima ne želim nikada izgubiti, a traje još i danas. Jedna drugu nadopunjujemo, molimo se zajedno, tješimo se, a puno više veselimo se i gajimo Božju ljubav jedna prema drugoj.

Ovim putem želim zahvaliti Gospodinu što nam je podario fra Ivana Mikića. Hvala ti Gospodine za njegove duhovne obnove. Uvijek nam je govorio čitajte Bibliju i u tišini svoga srca naći ćete Isusa. On vas čeka raširenih ruku. On vas ne osuđuje. On vas voli. On je sama ljubav. Predajte mu sve svoje boli i patnje. Na duhovnoj obnovi fra Ivana Mikića s temom „Oslobođenje od straha“ – Isus me oslobodio straha od mrtvaca. Do tada bih teško ulazila u mrtvačnice i ostajala bih radije vani. No od te duhovne obnove, ja slobodno mogu ući i svetom vodom blagosloviti pokojnika. Hvala Ti Isuse za sve što mi činiš!

Zatim želim još posvjedočiti što je Isus učinio za mene. Svakog prvog petka u mjesecu gospodin Josip Lončar ima molitvu za ozdravljenje u Slavonskom Brodu u crkvi sv. Obitelji. Bio je to prvi petak u kolovozu ove godine. Imala sam problema s bolovima u leđima, ali u autombilu za Slavonski Brod ti su mi se bolovi znatno povećali. Došavši u crkvu nisam znala kako ću izdržati. Moja kolegica Marija držala me za leđa, a gospodin Lončar je za sve okupljene u crkvi molio molitvu za ozdravljenje i nabrajao koliko je osoba od čega ozdravilo. Bolovi nisu prestajali, ali  osjetila sam poticaje Duha Svetoga da bez obzira na bolove idem svjedočiti za ozdravljenje – što sam i učinila. Zahvalila sam Isusu što me ozdravio. Sutradan su svi bolovi nestali. Slava i hvala Isusu! Zato svjedočite Isusa! Uvijek mu recite DA, izađite i sada, ne bojte se, On vas čeka raširenih ruku i dat će vam snage kao što je i meni dao.

 Hvala Ti Isuse što si učinio veliko čudo – oslobodio me treme. Zahvaljivat ću Ti Isuse dovijeka, jer velika je ljubav Tvoja do Neba. Sve vas volim i blagoslivljam, vas i vaše obitelji. Amen.   

Mirjana  

 
« Prethodna   Sljedeća »
Top